top of page
šedá zeď

Spojuje nás touha a odhodlání

Už od roku 2002 vnášíme do centra všeho, co děláme osobní přístup a závazek poskytovat odbornost, integritu a diskrétnost. Všechny společnosti v naší skupině sdílí totožnou vizi a touhu být našim klientům užiteční a dělat správné věci.

Pavel Kolář - Multi Family Office

Pavel Kolář

Pavel je řídícím partnerem skupiny Private Wealth Group prostřednictvím které vede portfolio aktivit a služeb s orientací na Private Wealth – soukromé bohatství.

 

Do této skupiny patří např. Multi Family Office, Wealth Magazín, Svěřenská správa nebo konference Trust & Wealth Management. Svou profesní dráhu začal v roce 2002 u mezinárodní poradenské společnosti jako konzultant. Od roku 2008 vybudoval a vedl v pozici ředitele pobočkovou síť zaměřenou na poskytování finančních služeb. V průběhu 15 let své bohaté praxe získal předpoklady pro výkon současných funkcí. Od roku 2014 se jako Private Wealth Advisor specializuje na správu bohatství jednotlivců a rodin s vysokou hodnotou čistého jmění.

 

Pavel má rozsáhlé zkušenosti se správou cizího majetku v režimu svěřenského fondu s přesahem do souvisejících oborů a podílel se na zakládání Family Trust pro významné české rodiny.

Peter Kováčik.png

Ing. Peter Kováčik

Peter je řídícím partnerem a v odvětví finančních a wealth služeb se pohybuje více než 15 let.

 

Ekonomické vzdělání získal na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Působil v pozicích konzultant, analytik finančních produktů, lektor odborných kurzů, senior trust advisor a ředitel zákaznického servisu. Spoluzakládal a je partnerem několika významných společností tohoto oboru v České republice.

 

Díky svým rozsáhlým multioborovým zkušenostem se nyní Peter zaměřuje zejména na vývoj pokročilých strategií pro správu majetku a poskytování komplexních služeb tohoto odvětví.

bottom of page