top of page
Twisted Schodiště

Nechte své bohatství
růst

Private Wealth Group je soukromá skupina, která prostřednictvím svých dceřiných společností poskytuje v ČR služby a zákaznický servis v oblasti Private Wealth - správa soukromého bohatství.

svsp-logo-onecolor inverzni-(na_tmave_po

Svěřenská správa je přední trustová společnost se sídlem v Praze, hlavním městě České republiky, která leží v samém srdci Evropy. Poskytuje komplexní služby související se zakládáním a správou svěřenských fondů. Na trhu působíme od roku 2014, tedy počátku tohoto oboru v ČR. Vybudovala si výlučné postavení na trhu svěřenských fondů a získala vynikající pověst díky znalostem, diskrétnímu přístupu a inovativnímu postoji. Stali jsme se zosobněním moderní firmy, která odkazuje na tradici trustových společností v zahraniční, inspiruje se tamním know-how a zároveň přichází s trendy, jež odpovídají současným potřebám klientů a globální ekonomiky.

1.png

Společnost Multi Family Office vznikla v důsledku rostoucí poptávky našich zákazníků po správě jejich majetkových záležitostí a pomoci v dosažení jejich životního standardu. Klienti Multi Family Office jsou jednotlivci a rodiny s vysokou hodnotou čistého jmění, kterým poskytujeme širokou škálu přizpůsobených finančních a nefinančních služeb pro plánování i správu jejich bohatství.​ Síla našich služeb spočívá v jejich přizpůsobení individuálním potřebám. Naším cílem je zapojit celou vaši rodinu - připravit další generaci na správu bohatství vaší rodiny a pokračovat v jejím odkazu. Spolupracujeme s největšími světovými organizacemi sdružující singl a multi family office. Díky tomu našim klientům přinášíme strategie bohatství, které jsou založeny na letitých výzkumech, praxi a přizpůsobeny jejich individuálním potřebám.

WE_edited.png

Wealth Magazín je unikátní mediální platforma zaměřená na sdílení znalostí, názorů a zkušeností mezi jednotlivci, rodinami a experty napříč všemi obory, které spojuje téma plánování a správa bohatství.

OBR1_edited.png

eTrust je aplikace pro nejjednodušší způsob správy svěřenského fondu. Je to evidenční, kontrolní, řídící a informační systém pro správu svěřenského fondu. eTrust obsahuje řadu on-line modulů a nástrojů, které byly vyvinuty tak, aby pomohly zakladatelům, beneficientům a správcům svěřenských fondů porozumět lépe svoji roli a splnit všechny regulatorní podmínky stanovené zákony ČR.

bottom of page